Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu
Samochód ciężarowy - Wersja do druku

+- Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu (http://forum-zarabianie.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/Forum-Hyde-Park)
+--- Dział: PoSPAMujmy sobie! (/Forum-PoSPAMujmy-sobie)
+--- Wątek: Samochód ciężarowy (/Temat-Samochod-ciezarowy)



Samochód ciężarowy - yukari4 - 20-06-2017 10:26

Jaki samochód ciężarowy wybrać do firmy w celu lokalnej i regionalnej dystrybucji? Jakiej marki? Nowy, czy używany?


RE: Samochód ciężarowy - stefan201 - 21-06-2017 13:02

Co do marki, to bardzo dobrymi opiniami cieszą się samochody ciężarowe Iveco, Scania i Volvo - radzę wybrać model któregoś z tych producentów. Co do tego czy nowy, czy używany, to raczej nowy, a jak używany, to tylko taki w idealnym stanie. Ważne jest też odpowiednie nadwozie, w PLANDEX http://plandex.pl wykonują takie idealnie dopasowane do danego modelu - są niezawodne i bardzo funkcjonalne.


RE: Samochód ciężarowy - Adamila021 - 02-08-2017 12:23

Wszystko zależy do czego konkretnie Ci jest potrzebny. mi w zupełności wystarcza przyczepa. Mam firmę zajmującą się kowalstwem artystycznym więc jedna długa wystarczy. Może też to będzie idealne i dla Ciebie rozwiązanie? Zobacz sobie ofertę przyczep na stronie https://unitrailer.pl/ znajdziesz tam również masę części do przyczep samochodowych. Polecam, bo to bardzo solidny sklep internetowy


RE: Samochód ciężarowy - Wicher92 - 13-08-2017 17:50

A może warto w takich kwestiach radzić się znajomych?


RE: Samochód ciężarowy - vicky195 - 15-08-2017 11:03

(20-06-2017 10:26)yukari4 napisał(a):  Jaki samochód ciężarowy wybrać do firmy w celu lokalnej i regionalnej dystrybucji? Jakiej marki? Nowy, czy używany?

Jakiej marki? Myślę, że najrozsądniej wybrać samochód producenta znanego z bezawaryjności i niezawodności, jak Iveco, czy Volvo - od Iveco do dystrybucji idealny będzie model Eurocargo, a od Volvo model FL. Co do nadwozia do takiego samochodu, to musi być wytrzymałe i funkcjonalne - w PLANDEX na http://plandex.pl/pl/oferta powinieneś znaleźć odpowiednie, mają świetne opinie, poza tym to czołowy producent na rynku.


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.