Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu
Keep Rewarding min . 1 $ - Wersja do druku

+- Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu (http://forum-zarabianie.pl)
+-- Dział: Sposoby zarabiania (/Forum-Sposoby-zarabiania)
+--- Dział: Ankiety (/Forum-Ankiety)
+--- Wątek: Keep Rewarding min . 1 $ (/Temat-Keep-Rewarding-min-1)Keep Rewarding min . 1 $ - angello72 - 02-04-2017 19:16

Witam,chciałbym zaprezentować program ankietowy i nie tylko,są też kliki wideo itp.Program działa i wypłaca od 2012 roku.Trafiłem na niego przypadkiem z amerykańskiego portalu .Zapisałem się wypełniłem dwie ankiety po ok.10 minut na offer torro i zarobiłem 1280 pkt =1,28 $ i wypłaciłem na paypal.Obecnie czekam i sprawdzam czas dojścia wypłaty.Niżej streszcze treść przetłumaczoną przez tłumacza komputorowego gogle : ''Zapłacimy więcej niż jakikolwiek z "wielkich" witryn nagród!

Online i płace od 2012 roku

Jesteśmy miejscem nagród, którego głównym celem jest Ty, nasi członkowie, którzy nie bylibyśmy w stanie istnieć bez. Naszym celem jest nagrodzenie Państwa szybko i skutecznie, dzięki czemu możecie jak najszybciej wykorzystać swoje nagrody. Dopuszczalne są wszystkie kraje.

Jak to działa
1. Zarejestruj się - to nic nie kosztuje, szybko i łatwo. Otrzymasz 25 punktów za przyłączenie.
2. Kompletne oferty - zarabiaj, oglądając filmy, wypełniając ankiety, odwiedzając strony internetowe, PTC i nie tylko. Codzienne i tygodniowe konkursy.
3. Zdobądź nagrody - Zyskaj swoje zarobki na Paypal i prezenty, takie jak Amazon i Walmart, z większą ilością na życzenie. Zdobądź nagrody za 1 USD! ''Dodatkowo dopowiem ,że jest z czego wybierać ponad 30 rożnych dostawców ankiet ,nie sposób tego od razu obrobić Biggrin Polecam ten serwis iżycze dużo zarobków http://www.keeprewarding.com/home?ref=angello72


RE: Keep Rewarding min . 1 $ - angello72 - 03-04-2017 15:46

Wyplata wczorajsza z serwisu dostarczona o godz.15 na konto paypal 1.28$
Zapłacone przez Keep Rewarding Numer identyfikacyjny transakcji 5XD73058HA0027423

Szczegóły

Wysłano kurierem: Keep Rewarding

1,28 USDSuma

1,28 USD
Zwróć tę płatność


Wydrukuj szczegółowe informacje Polecam i życze dużych zarobków : http://www.keeprewarding.com/home?ref=angello72


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.