Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu
Szkolenie gdzie? - Wersja do druku

+- Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu (http://forum-zarabianie.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/Forum-Hyde-Park)
+--- Dział: Baazar (/Forum-Baazar)
+---- Dział: Usługi (/Forum-Uslugi)
+---- Wątek: Szkolenie gdzie? (/Temat-Szkolenie-gdzie)Szkolenie gdzie? - Korsarz - 15-12-2016 14:52

Gdzie można przeprowadzić szkolenie dla kierowników? Chodzi mi o ogólne terminy jak motywowanie pracowników, rozwiazywanie problemów, działanie w sytuacjach stresowych w sposó optymalny. Mam znaleźć firmę szkoleniową która się tym zajmuje, a w ogóle nie mam pomysłu. Sporo pisze się o Inprogress - https://inprogress.pl/nasi-eksperci.html może ktoś miał okazję korzystać i coś więcej może o nich napisać?


RE: Szkolenie gdzie? - spider - 04-02-2017 23:45

Cześć. W Warszawie tutaj znajdziesz szkolenia dla kierowników http://taisjalaudy.com/ . Oni oferują m.in.coaching talentów który znacząco wpływa na poprawę motywacji wśród pracowników


RE: Szkolenie gdzie? - vicky195 - 21-04-2017 12:43

Najlepiej chyba znaleźć firmę szkoleniową, która zajmuje się takimi szkoleniami, nie wszystkie są jednak warte uwagi - warto poszukać takiej zatrudniającej doświadczonych, wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy potrafią ułożyć odpowiednie szkolenie i przekazać wiedzę. Gdybyście rozglądali się za szkoleniami benzoesowymi, to zerknijcie na http://mindsupporters.com/szkolenia/ - mają obecnie wiele ciekawych szkoleń.


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.