Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu
zarabianie na własnych stronach - Wersja do druku

+- Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu (http://forum-zarabianie.pl)
+-- Dział: Rozmowy o zarabianiu (/Forum-Rozmowy-o-zarabianiu)
+--- Dział: Pytania i problemy (/Forum-Pytania-i-problemy)
+--- Wątek: zarabianie na własnych stronach (/Temat-zarabianie-na-wlasnych-stronach)

Strony: 1 2


zarabianie na własnych stronach - JacekB - 23-05-2015 20:26

Są tu osoby zarabiające na własnych stronach? Blogi, sklepy, może filmy na youtube?


RE: zarabianie na własnych stronach - Lukle - 25-05-2015 14:43

Tongue Co chciałbyś się dowiedzieć?


RE: zarabianie na własnych stronach - JacekB - 25-05-2015 20:20

Brakuje mi tu wątków, a właściwie całego działu (taka uwaga do administracji) poświęconych tylko i wyłącznie blogowaniu. Zarabianie za pomocą takich stron to dość szeroka tematyka, bo i wszelkiego typu PP jak i adsense czy inne formy wyświetlania płatnych reklam. Jakby tak zebrać wszystko w jednym miejscu pewnie wielu by na tym skorzystało.


RE: zarabianie na własnych stronach - Lukle - 26-05-2015 11:48

(25-05-2015 20:20)JacekB napisał(a):  Brakuje mi tu wątków, a właściwie całego działu (taka uwaga do administracji) poświęconych tylko i wyłącznie blogowaniu. Zarabianie za pomocą takich stron to dość szeroka tematyka, bo i wszelkiego typu PP jak i adsense czy inne formy wyświetlania płatnych reklam. Jakby tak zebrać wszystko w jednym miejscu pewnie wielu by na tym skorzystało.

Masz rację. Zwłaszcza, że w porównaniu do wszelkiego rodzaju buxów i innych "cudownych" sposobów i systemów, to na blogowaniu naprawdę się zarabia normalne pieniądze Wink


RE: zarabianie na własnych stronach - JacekB - 26-05-2015 19:44

Dlatego też rozpocząłem tą dyskusję. Metodi sposobów na zarabianie jest dużo, metod na promocję bloga, FP i innych powiązanych z blogiem stron social tez wiele się znajdzie. Fajnie jakby to zebrać w jednym miejscu i wspólnie działać na korzyść każdego.


RE: zarabianie na własnych stronach - kamilek2109 - 01-10-2015 22:01

Adsense jest ok Smile


RE: zarabianie na własnych stronach - malmore - 05-10-2015 18:14

Myślę, że na blogu nie da się tak od razu zarobić, to jest jednak proces i spora inwestycja, ponieważ wymaga czasu i sporego oraz systematycznego zaangażowania. Zobaczcie sobie na blog - Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl , to nie jest coś, co można napisać w jeden dzień. Najpierw coś piszemy, potem promujemy to w sieci na FB etc. znowu coś piszemy, zwiększamy ruch na stronie, pozycjonowanie, adsense, ale to może trwać nawet miesiącami. Oczywiście warto być cierpliwym, chce tylko podkreślić, że to nie jest przysłowiowa bułka z masłem Smile


RE: zarabianie na własnych stronach - alfredo - 25-04-2016 20:54

Jeżeli chodzi o zarobek na własnej stronie internetowej, to bez wątpienia musi być ona odpowiednio zoptymalizowana i wypozycjonowana. Tylko takie strony mają tak naprawdę szansę zaistnieć w sieci. Kiedy zlecamy usługi seo agencji reklamowej, warto zasięgnąć opinii na jej temat, gdyż obecnie roi się aż od "pseudospecjalistów" w dziedzinie seo. Warto też wiedzieć, że nawet proponowany przez firmę model rozliczenia za usługi może sporo powiedzieć na temat jakości tychże usług: Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl.


RE: zarabianie na własnych stronach - Legowa - 19-05-2017 01:15

Zgadzam się Tobą i uznałam, że aby mieć pewność dużych dochodów z własnych stron, na które mam kilka ciekawych pomysłów, muszę się dokształcić, żeby jak najwięcej móc zrobić samodzielnie i żeby wiedzieć jak rozmawiać z agencjami... Znalazłam z Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi.


RE: zarabianie na własnych stronach - adriankabat1 - 19-06-2017 18:32

Ja zarabiam na własnych stronach, a właściwie zarabiałem do puki facebook mi nie zablokował opcji udostępniania postów i nie wiem co teraz robić, może macie jakieś pomysły tak przy okazji ?


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.