Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu
Jakie są wasze ulubione sporty? - Wersja do druku

+- Forum o Zarabianiu w Internecie, Praca w Domu (http://forum-zarabianie.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/Forum-Hyde-Park)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport)
+---- Wątek: Jakie są wasze ulubione sporty? (/Temat-Jakie-sa-wasze-ulubione-sporty)

Strony: 1 2

Jakie są wasze ulubione sporty? - Greed - 02-08-2011 18:59

Ja osobiście lubie biegać, grać w kosza i siatkówkę choć jestem w to cienki Tongue
Oczywiście lubię oglądać piłkę nożną i tenis Tongue

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - karski1 - 28-10-2012 23:04

Ja bardzo lubię grać w siatkówkę, od czasu do czasu biegać no i też na siłowni ćwiczyć. Te sporty bardzo dobrze wpływają Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl no i też na zdrowie jak wiadomo Smile

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - Rudex - 06-03-2014 22:20

W pierwszej kolejności Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl. Poza tym taniec.

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - hifame - 14-04-2014 10:22

Piłka ręczna

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - strach_marcin - 20-09-2014 12:57

Ja osobiście wole sporty motorowe Big Grin a w zimowej odsłonie to snowboard Big Grin

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - stachuu - 29-09-2014 18:29

zgadzam się z przedmówcą w połowie, tak samo uwielbiam sporty motorowe, jestem fanem MotoGP i moim zawodnikiem nr 1 jest Valentino Rossi, poza tym kupiłem sobie również ścigacz, mam Kawasaki Ninja 300R i czekam z niecierpliwością aż w Polsce w końcu zbudują tor z prawdziwego zdarzenia, podobno ma być coś pod Gdańskiem, słyszeliście o tym?

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - slaw - 06-08-2015 14:31

Rower i narty.

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - Martynabien - 25-09-2015 20:41

Ja lubię się np. podciągać na drążku- http://www.x-mag.pl/podciaganie-na-drazku/ tutaj przeczytałam artykuł o tym i ponoć to bardzo wzmacnia plecy. Prada to jest?

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - tomekfbaran - 05-11-2015 14:21

Wzmacnia wzmacnia, poza tym Twoja strona nie wchodzi. Co do tematu , najczęściej biegam -3 x tygodniu po ok 45min oprócz tego orlik oraz pływanie 1/ tydzień

RE: Jakie są wasze ulubione sporty? - amisha - 21-02-2016 22:09

Ja lubię biegać ale ostatnio czytałam o sportach wodnych, które są w modzie (znalazłam je na Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl) i mam ochotę spróbować każdego ale czekam na nieco cieplejsza pogodęSmile Moim faworytem jest flyboard ale zobaczymy czy uda mi sie utrzymac w powietrzuSmile

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.