Aktualny czas: 23-11-2017, 22:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheGCCGroup
31-05-2017, 16:02
Post: #1
TheGCCGroup
The GCC Group to polska firma posiadająca własną kryptowalutę  i Ekosystem24 oparty głównie na produktach i usługach związanych z technologią druku 3D. Celem firmy jest stworzenie społeczności posługującej się kryptowalutą, którą będzie można płacić za produkty i usługi sprzedawane przez portale GCC, a w przyszłości również poza Ekosystemem24.
Właścicielem firmy jest Jan M. Pasboel . Jest przedsiębiorcą pochodzącym z Danii. Po ukończeniu Copenhagen Business School przez 24 lata zajmował się operacjami handlowymi, inwestycjami strategicznymi i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego. Zakładał biznesy w Danii, Francji, Niemczech i Polsce.
Sama Firma GCC Group Sp.z.o.o jest zarejestrowana w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Główne biuro mieści się pod tym adresem: ul. Rynkowa 5, Przeźmierowo 62-081 (Poznań) telefon: +48791402403. REGON: 302592449 KRS: 0000 507973 Można umówić się z pracownikami The GCC Group na wizytę w siedzibie firmy. Firma zatrudnia około 50 pracowników i znajduje się pod audytem Deloitte.
Czym jest GCC COIN?
GCC COIN to kryptowaluta, która daje nam możliwość bezpiecznych i wygodnych płatności online wirtualnymi pieniędzmi.
Jest to system płatności bez zewnętrznej kontroli, jak Bitcoin, którego siłą są jego użytkownicy. Oparty jest na dystrybucji „coina”. GCC może zrewolucjonizować świat nie tylko kryptowalut, ale też światowego handlu dzięki technologii usług opartych o drukarki 3D i projekt Ekosystemu24. Rozpowszechnianie tej kryptowaluty ma być wspierane poprzez tworzenie jej społeczności czyli jej użytkowników. Łączna suma GCC w obiegu będzie wynosić 2.4 miliarda. Idea, która przyświeca GCC to używanie jej na równi z tradycyjnymi walutami, wymyślonymi przez państwa na całym świecie np; jak EUR, USD, GBP czy JPY. Ma ona służyć do wykonywania codziennych płatności i stosowania  przez wszystkich.
Ekosystem24 to sieć planowanych 24 serwisów w obrębie groupy GCC. Promując firmę GCC group i jej pakiety mamy możliwość brania udziału w podziale zysków z portali objętych ekosystemem 24. Otrzymujemy je osiągając różne poziomy SINC – aby je osiągać musimy wykupić pakiet affiliate i zbierać punkty PCV, które otrzymujemy gdy nasz polecony przy rejestracji zakupi pakiety 3D. Im więcej masz punktów PCV tym wyższą masz rangę w systemie sinc i otrzymujesz prowizję z większej ilości ekosystemu24.
Podział zysków z ekosystemu:
0.024% wszystkich transakcji dokonanych w Ekosystemie24 wraca do Ciebie
0.024% przekazywane jest na ekologiczne projekty
0.040% zostaje zainwestowane w dalszy rozwój portali Ekosystemu24 i kryptowaluty The GCC Coin
Prowizje z poleconych :
Prowizję otrzymujemy od kwoty pakietów 3D zakupionych przez naszych poleconych.
pierwszy poziom wynosi 20%
drugi poziom wynosi 3%
trzeci poziom wynosi 2%
System binarny:
Marketing sieciowy w The GCC Group ma formę wielopoziomową opartą na binarce. Punkty otrzymane za zakupy 3D i polecanie programu sumują się w Binary Volume, które zależnie od zebranej ilości kwalifikują do poniższych bonusów:
Binary Bonus– do otrzymania bonusu konieczne jest posiadanie po 200 punktów PCV na każdej z obu nóg binarki. Prowizja wynosi 20% i jest liczona od punktów Binary Volume w słabszej odnodze. Binary bonus jest rozliczany co tydzień – otrzymujemy 10% od wartości kwotowej zakupów ze słabszej nogi co stanowi wspomniane wcześniej 20% od wartości otrzymanych punktów. Połowa trafia na konto gotówkowe, a połowa zostaje na koncie depozytowym na okres 3 miesięcy.
Matching Bonus – obliczany na podstawie całej Twojej sieci sponsorskiej. Z każdej osoby w Twojej strukturze, która coś sprzedała dostajesz od 2 do 5% od kwoty zakupu. Matching bonus jest liczony z 7 poziomów i daje łącznie aż 25% prowizji, które co tydzień są wypłacane na konto gotówkowe.
Sales Rank Bonus – wiąże się z posiadaną rangą determinowaną liczbą punktów BV w słabszej nodze (min 25000 pkt). Te bonusy to jednorazowe nagrody pieniężne, dodatkowe coiny, wycieczki i samochody.
Community Bonus – wynagradza cały Twój zespół na 3 poziomach i wynosi minimum 2500 dodatkowych coinów do podziału.
http://smidowicz.net.pl/?page_id=251
http://smidek86.gc.pl.marketingsystem.club/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.