Aktualny czas: 24-04-2018, 10:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci ZeekRewards - zarabiaj 2-3min dziennie
12-04-2012, 21:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 21:15 przez fake1990.)
Post: #1
ZeekRewards - zarabiaj 2-3min dziennie
Firma ZeekRewards. Bardzo prosta idea. Naszym Zadaniem jest reklamować tak zwane giełdy centowe.

Na tych giełdach osoby mogą wygrać różne produkty jak np. biżuterie, elektronikę, samochody, wycieczki i inne - za centy, natomiast firma na tym dużo zarabia ponieważ ta aukcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem
Osoby, które to reklamują są wynagradzane na podstawie procentu dziennego przyrostu dochodu firmy.
Musisz opanować kilka prostych czynności które będziesz powtarzać codziennie aby zakwalifikować się do wynagrodzenia dziennego :

1) Skopiowanie jednego z kilkunastu przykładowych ogłoszeń (z twoim linkiem partnerskim) w języku angielskim
2) Umieszczenie tego ogłoszenia na minimum jednym portalu ogłoszeniowym (masz do wyboru kilkadziesiąt przykładowych linków)
3) Wysłanie do firmy potwierdzenia o umieszczeniu tego ogłoszenia.

Po umieszczeniu reklamy partnerzy ZeekRewards kopiują adres strony na której umieścili reklamę i wysyłają do firmy. Całość procesu zajmuje około 3 minut dziennie.

Co zyskuje dzięki temu firma? Gigantyczny ruch internetowy przekierowany na swoją stronę co równa się wielkim zyskom z obrotów portalu aukcyjnego (każdy partner umieszcza minimum 30 reklam miesięcznie).

Co zyskują partnerzy? Swoje dzienne wynagrodzenie. Firma pod koniec każdego dnia dzieli 50% wszystkich swoich zysków pośród partnerów. Z reguły jest to od 0,9% do 2,0% wzrostu dziennego! Wzrost ten jest naliczany od kwoty jaką partner zainwestował w punkty. Przykładowo średni dzienny wzrost od 10 dolarów będzie 15 centów, od 100 dolarów 1,5 $, a od 1000 dolarów 15$ dziennie.


Przy rejestracji wybierasz jedną z 4 opcji subskrypcji miesięczne:
- bezpłatna (po 2 miesiącach musisz wybrać subskrypcje)
- 10 dolarów
- 50 dolarów
- 99 dolarów

Dodatkowe informacje :
Strona firmy w ostatnim czasie dołączyła do najczęściej odwiedzanych stron na necie 384 miejsce wg. rankingu Alexa http://www.alexa.com/siteinfo/zeekrewards.com , a to postawiło przed firmą nowe wyzwania związane z upgardem serverów, przy okazji wprowadzono nowe prawo a to zmusiło firmę do wprowadzenia pewnych zmian w dystrybucji klientów, wprowadzono wyższy poziom bezpieczeństwa jeśli chodzi finanse a to zmusza firmę do tego by wprowadzić więszke środki bezpieczeństwa i to wszystko dla naszego dobra.

Program wypłaca partnerom biznesowym dzienny udział w zyskach firmy proporcjonalnie do zaangażowania finansowego i wykonanej pracy, i dzieli się zyskami z zakupów osób zarekomendowanych do programu. Osoby, które zdecydują się na budowę własnej struktury partnerów, uzyskają dochody oparte na matrycy wymuszonej – Matrix 2×5, a po spełnieniu kilku prostych warunków mogą ją powiększyć o 5, 10, 25 poziomów w głąb i więcej.
Generowanie ruchu jest kluczem do sukcesu w Internecie. Zamiast płacić Google AdWords lub innych zewnętrznych agencji Zeekler.com płaci takim ludziom jak my, za polecanie i tworzenie ruchu do firmowej witryny internetowej portalu zakupowego Zeekler.com.

Oto, jak to działa:
Każdej nocy po zamknięciu dnia roboczego , firma zlicza swoją sprzedaży i 50% zysku netto przeznacza na premie dla zakwalifikowanych podmiotów współpracujących z firmą, czyli dla nas.

Jak to wygląda praktycznie?

Każdego dnia umieszczamy jedno gotowe, przygotowane przez firmę ogłoszenie na wybranym portalu darmowych ogłoszeń online. Można zamieszczać na zagranicznych, ale można też na swoim blogu, czy na Facebooku. Zaczynając płacą ok. 1$ czy nieco więcej za jedno ogłoszenie, ale z czasem ta stawka rośnie, dając w skali miesiąca naprawdę konkretne pieniądze. to tez zależy od tego, na jakich zasadach rozpoczniesz współpracę. Możesz jako FreeUser, ale możesz też wykupić miesięczną subskrybcję za 10$, 50$ lub 99$ które dają Ci zdecydowanie większe możliwości zarabiania pieniędzy, co powoduje, że po kilku miesiącach można mieć stałe przychody rzędu kilkuset dolarów, więc nie jest źle.
Jeżeli ktoś aktywniej poleca, bo też można to firma płaci odpowiednio 10% i 5% za pierwszy i drugi poziom, to te przychody niemal od razu całkiem ciekawie wyglądają, nie mówiąc już o tym, że jeśli ktoś skorzysta z reklamy, którą ty zamieścisz, to dostajesz z tego 20% od wszystkich jego zakupów.

Opiszę może z grubsza co uzyskujemy po wykupieniu konkretnej subskrypcji.

SILVER - koszt miesięczny 10$
110 pkt bonusowych na start ,
10 PV (punkty personalne) ,
w ogłoszeniach rozdajemy do 50 bidów,
20 VIP bidów miesięcznie do wykorzystania na aukcji

GOLD- koszt miesięczny 50$
150 pkt bonusowych na start,
50 PV (punkty personalne),
w ogłoszeniach rozdajemy do 250 bidów,
100 VIP bidów miesięcznie do wykorzystania na aukcji

DIAMOND- koszt miesięczny 99$
200 pkt bonusowych na start,
100 PV (punkty personalne),
w ogłoszeniach rozdajemy do 500 bidów
250 VIP bidów miesięcznie do wykorzystania na aukcji

Po za tym będąc kwalifikowanym partnerem, czyli mając wykupioną subskrypcję, kupione co najmniej 10 VIP i mając 2 klientów, dodatkowo otrzymujemy wynagrodzenie za zakupy pkt VIP przez naszych poleconych . Wysokość tych zarobków też jest uwarunkowana, którą mamy subskrypcję. I tak : SILVER otrzymuje 5% z pierwszej i 2.5% z drugiej linii, GOLD odpowiednio 7% i 3.5% oraz DIAMOND 10% i 5%
W oczywisty sposób odbija się to na naszych zyskach, gdyż zdarzają się osoby wykupujące od razu 500, 1000, czy więcej pkt VIP
Będąc też kwalifikowanym partnerem i spełniając odpowiednie warunki, mamy też zyski z naszego matrixa, gdzie umieszczeni są kolejni poleceni . Mogą one sięgać w zależności od naszej pozycji w firmie od 0.25$ do nawet 3.5$ co w pewnym momencie może nam dać też spory miesięczny przypływ gotówki.

Zapraszam do wspołpracy
kontakt gg 5843393
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.