Aktualny czas: 19-03-2018, 16:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaci ExitoAds - Zarabiaj na reklamach!
13-01-2014, 18:52
Post: #1
Thumbs Up ExitoAds - Zarabiaj na reklamach!
Chciałbym polecić ExitoAds.com
http://www.exitoads.com jest to serwis udostępniający widget pozwalający na sprzedaż reklam na własnej stronie www jest to taki opdowiednik Adtaily.pl, z tą różnicą, że ma więcej systemów płatności i rozliczenia w EUR więc można zdobywać strony z całego świata i co najważniejsze specjalny program AGENT.
ExitoAds.com poprzez program Agent daje możliwość zbudowania własnego biznesu polegającego na sprzedawaniu powierzchni reklamowej i reklam. Osoba, która zostanie Agentem dostaje do dyspozycji specjalny Panel Agenta, ma możliwość pozyskiwania klientów oraz uzyskuje wynagrodzenie w postaci prowizji od sprzedaży reklam na stronie pozyskanego klienta. Agent po zgromadzeniu kilku stron, na których można sprzedawać reklamę może pozyskiwać reklamodawców przez co zwiększa swoje zyski. Agent decyduje jak wysoką prowizję od sprzedanych reklam będzie płacił jego klient i sam tworzy oferty dla swoich klientów w Panelu Agenta. Agent otrzymuje od 10-50% z prowizji jaką płacą jego klienci na rzecz ExitoAds przez cały okres ich współpracy z ExitoAds.
Osoba, która chce zapisać się do programu Agent musi przejść weryfikację oraz podpisać umowę z ExitoAds, po czym zostaną przesłane jej materiały szkoleniowe drogą pocztową.
Do programu można zapisać się tylko i wyłącznie z polecenia. Osoba, która chce przystąpić do programu musi wnieść opłatę aktywacyjną na pokrycie kosztów przesyłek oraz materiałów szkoleniowych w wysokości 50zł. Na start otrzymujemy prowizję w wysokości 10% i opiekuna, który jest do naszej dyspozycji od 10-18 od poniedziałku do piątku, opiekun pomaga nam zapoznać się ze wszystkimi funkcjami i możliwościami ExitoAds. Z opiekunem mamy kontakt telefoniczny i mailowy. Istnieje możliwość zwiększenia tej prowizji do 20% przy dopłacie 100zł ale jest to możliwe tylko przed podpisaniem umowy.Po podpisaniu umowy prowizję można podnieść tylko poprzez zapraszanie do programu. Każdy zatwierdzony agent to 1% prowizji więcej. Maksymalny próg wynosi 50%.

Aby zapisać się do programu należy założyć konto z tego linka: http://exitoads.com/agent/register

Następnie wysłać zgłoszenie do Programu Agent zawierające mail osoby polecającej na maila: contact@exitoads.com
o treści np.:

Zgłaszam się do programu agent. Mail osoby polecającej: ehaftpl@gmail.com
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.