Aktualny czas: 20-02-2018, 11:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!
10-10-2013, 19:14
Post: #1
EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!
EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!


[Obrazek: emgold-ligosikkkkk.png]


Od dłuższego czasu szukałem firmy która zapewni mi dochód na przyzwoitym poziomie oraz da gwarancję trwałości oraz wypłacalności na stały okres. W rozmowie ze znajomym dostałem informacje o bardzo ciekawym projekcie którym jest – EMGOLDEX. Polecam go dla wszystkich szukających pewnego biznesu z gwarancją wypłacalności. Firma jest z niemieckim rodowodem i istnieje od 13 lat a online od ponad 3. Zajmuje się kupnem i sprzedażą sztabek inwestycyjnych złota z ceryfikatami jakości na złoto 24 karatowe o czystości 999,9. Jestem w grupie liderów którzy mają na uwadze pomoc dla osób które chcą wziąść udział w tym projekcie. Nikt tu sam nie zostanie sobie, jest ciagły kontakt pomiędzy osobami nowymi a aplejnerami.

Jak kiedyś powiedziała pewna znana osoba (bardzo mi się to określenie spodobało)

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych efektów

Kto nie planuje przyszłości, nie chce nic w swoim życiu zmienić to po prostu do niczego nie dojdzie. Dlatego też oprócz projektów w których działam (Forex, Giełda czy też programy podwyższonego ryzyka) buduje także swój biznes z EMGOLDEX. „Przełożenie” jest ogromne. Możemy zarabiać dobre pieniądze na bierzące życie a część wypłat możemy odbierać w złocie i je gromadzić . Wartość złota ciągle idzie w górę, od 2000 roku to ponad 680%. 100% pasywny dochód z inwestycji. Jeśli chcesz skorzystać z takiej propozycji po prostu dołącz do Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl.

EMGOLDEX powstał przy Gold&Silver Phisical Metals KG – ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów w złoto na rynkach międzynarodowych. Nie jest Hyipem ani programem podwyższonego ryzyka. Nic nie tracisz a możesz zyskać wiele.


Firma EMGOLDEX zarejestrowana jest w Dubaiu.

EMGOLDEX TRADE DMCC
Administrative Office
Unit 2H-05-396, Floor 5,
Building 2, Jewellery & Gemplex,
DMCC, Dubai, UAE
Phone: +441233280653
e-Mail: info@emgoldex.com
Marketing Department
e-Mail: marketing@emgoldex.com
Department of deliveries and arranging storage
e-Mail: lagerung@emgoldex.com

Dlaczego Dubai?

Ponieważ Dubai – to największe centrum handlu złota na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Indii. Miasto importuje średnio 300 ton złota rocznie i jest najszybciej rozwijającym się ośrodkiem handlu złota na świecie. Firma kupuje złoto w bardzo dużych ilościach bezpośrednio od rafinerii przy bardzo dużych upustach w stosunku do ceny rynkowej (podobno nawet rzędu 30-40%).

Dodatkowo specjaliści od marketingu EMGOLDEX wprowadzili w firmie system wynagradzania Partnerów za tzw. „zakupy grupowe”. Sprawiło to że firma zaczęła się rozwijać w niesamowitym tempie. Do tysięcy zadowolonych klientów każdego dnia dołączają nowi. W Polsce EMGOLDEX przechodzi obecnie wielkie „bum”…i dosłowną „gorączkę złota”. To bardzo dobry moment aby skorzystać z dźwigni jaką daje nowość w Naszym kraju.

Program jest dla osób aktywnych ponieważ obowiązkiem jest posiadanie przynajmniej 2 osobiście zaproszonych referali. Taka ilość odblokowuje zarabianie po cyklu. Gdy nasza dwójka ma swoją dwójkę automatycznie jesteśmy wprowadzeni w bonus liderski, który nie ma ograniczeń. A im większa Nasza grupa (ogółem wszystkich ludzi) tym większe naliczenia. Jednak jak wspomniełem powyżej mamy pomoc ze strony aplajnów czyli osób które pomogą w rozmowie, wyjaśnieniu podstawowych zagadnień oraz np. na szkoleniu przedstawią całościowo firme. Osobiście na początek wprowadzamy dość szybko jedną osobę i jak nie mamy drugiej to aby przyspieszyć rozwój bordu drugą osobę dostajemy od aplajnów i wprowadzamy ze swojego linka. Potem (jak już znajdziemy drugą osobę) to oddajemy dla osoby w dalszej strukturze.Co robimy i jak zarabiamy w EMGOLDEX

Firma obecnie łączy tradycyjne metody sprzedaży złota przez internet ze sprzedażą w programie Emgoldex w postaci tzw. stołów. W programie płacimy za konkretny produkt jakim jest złoto. Tworzony jest stół-matryca (bord) 15 osobowy. Mamy możliwość wyboru „stołu małego” lub „dużego”.

„Mały stół” – wkład 150 euro

Wejście do „małego stołu” to 150 euro (650zł). Po jego przejściu uzyskujemy 1040 euro z czego 540 euro możemy przeznaczyć na wejście do dużego stołu, a resztę możemy sobie „skonsumować”.

„Duży stół” – wkład 540 euro

W tym przypadku (wejście 540 euro) możemy startować od razu do „dużego stołu” pomijając „mały” co daje Nam bonus 3500 euro po jego pierwszym przejściu i następne 3500 euro po powtórnym, bez żadnej dopłaty a można to powtarzać do woli.

Nikt nie może w tym biznesie stracić bo jak wpłacamy pieniądze to płacimy za certyfikowane sztabki złota.
Jeśli ktoś wejdzie np. na „duży stół” i nie może znaleźć osoby, a ma kiepskich aplajnów ..to może je po prostu odzyskać. Można wziąć złoto i trzymać je jako inwestycję w domu lub w banku Pro-Aurum :
http://de.wikipedia.org/wiki/Pro_Aurum i sprzedać w chwili kiedy jego wartość jest „w górnym stadium” lub jeśli nie chce złota tylko gotówkę, to może odsprzedać je firmie Emgoldex po określonej prowizji.

Program jest bardzo bezpieczny i możemy w niego wejść i wprowadzić swoich znajomych bez obawy że narazimy ich na stratę wpłaconych do programu pieniędzy.

Zapraszam do Aby zobaczyć link musisz być zarejestrowanym użytkownikiem forum-zarabianie.pl. Naświetlę wszelkie dodatkowe informacje oraz wprowadzę do tego biznesu. Dodatkowo w miarę potrzeb skontaktuje Ciebie z moim aplajnem z którym można będzie poruszyć dodatkowe kwestie lub wątpliwości.


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 21:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2013 21:24 przez poverejay.)
Post: #2
RE: EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!
„Tak się składa” że żyjemy coraz dłużej , Nasza praca coraz bardziej Nas obciąża a od własnego kraju dostajemy… coraz mniej.

Niestety liczby oraz statystyki nie kłamią i mówią jasno, że w kraju i na świecie nie jest dobrze. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że ponad 16% Polaków żyje dziś w biedzie. Nasz kraj jest „potężnie” zadłużony i ten dług rośnie w oczach i wynosi na dzień dzisiejszy… 950 miliardów złotych, zaś ukryty to 3 biliony. Ponad 2 miliony osób masowo wyjechało z kraju za „lepszym życiem”, a emeryci muszą dokonywać wyboru pomiędzy chlebem, a lekami. Wiele wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej…

Często dokonujemy mniej lub bardziej trafnych decyzji, jednak najlepsze, najprostsze oraz sprawdzone to te wykorzystywane są poprzez wiele pokoleń. Tak, ja też nie myślałem że będę kiedykolwiek inwestował w złoto. Koszt jednego kilograma 1000 g (1 kg) na dziś to 128504.50 zł, uncja złota to koszt ponad 3 tys zł.

Kosztowne? Oczywiście!

Co jednak w przypadku jeżeli w firmie w której ja działam za inwestycje 150 euro lub 540 euro możesz uzyskać odpowiednio 1040 euro lub 3,5 tys euro w złocie?

Tak! Masz racje! Nie dostaniesz tego za darmo ponieważ plan marketingowy firmy zakłada zaproszenie do firmy dwóch bezpośrednich Twoich poleconych. Jak w każdej firmie stacjonarnej tak i tu nowy klient tworzy dodatkową sieć dystrybucyjną na produkty. Nie zaprosisz? Spokojnie nic nie tracisz. Swój wkład inwestycyjny możesz odzyskać lub trzymać zakupione złoto z lepszym efektem w depozycie firmy…..

…PONIEWAŻ:

- złoto jest AKTYWEM

- jego wartość WZRASTA

- jego ilość się ZMNIEJSZA, reasumując zawsze będzie drożeć pomimo pewnych SPADKÓW

- i ostateczny miażdżący argument >>> W ZŁOTO INWESTUJE I KUPUJE JUŻ KAŻDY.

[Obrazek: kazdy-ma-powod-aby-gromadzic-zloto.jpg]

Gdzie? i Jak? działa firma Emgoldex


[Obrazek: Toolwiz201311-23-16-54-7.jpg]


W związku z tym że są osoby które oprócz prezentacji oraz ogólnych informacji o firmie potrzebują – dodatkowych wiadomości, to stworzyłem na blogu dodatkowe źródło „weryfikacji” firmy EMG.

EMGOLDEX powstał przy „Gold&Silver Phisical Metals KG” – niemieckiej firmie która ma wieloletnie
doświadczenie w obsłudze inwestorów w złoto na rynkach międzynarodowych. Zajmują się handlem metalami szlachetnymi , a mianowicie: złotem, srebrem, platyną i palladem. Firma kupuje i sprzedaje je tylko w określonych warunkach. Oferuje usługi bezpiecznego przechowywania metali szlachetnych w Szwajcarii,
Niemczech i Dubaju. W dwóch pierwszych wymienionych państwach korzysta z skarbca ” – Pro
Aurum”.


[Obrazek: bild_fb_emd-sparen.jpg]


Joseph-Wild-strabe 12

81829 Munchen

Tel + 49 89 444 584 – 0

Fax +49 89 444 584 – 150

Email info@proaurum.de

Strona Pro Arum

http://www.proaurum.de

„Gold & Silver Physical Metals KG” – lokalizacja

Lerchenauerstrasse 18-RGB
D-80809 München
Deutschland

Na stronie:

http://www.handelsregister.de/rp_web/mask.do?Typ=n

Wpisz numer rejestracyjny : 93019

Strona „Gold & Silver Physical Metals KG”

http://goldsilvermetals.com


[Obrazek: Obraz11.jpg]


W ostatnich latach, spółka „Gold & Silver Physical Metals KG” zrozumiała potrzebę skupienia się na tysiącach małych inwestorów, którzy nie mogli inwestować dużych kwot na zakup złota. Opracowała więc zupełnie nową i rewolucyjną metodę marketingową sprzedaży metali szlachetnych. Głównym celem programu Emgoldex, który powstał w zamyśle marketerów z „Gold & Silver Physical Metals KG” jest zaoferowanie swoim klientom najbardziej korzystnych i konkurencyjnych cen złota.

Emgoldex zarejestrowany został w Dubaju


[Obrazek: Toolwiz201312-9-18-36-531.jpg]


Dane rejestracyjne Emgoldex

Administrative Office

Unit 2H-05-396, Floor 5,

Building 2, Jewellery & Gemplex,

DMCC, Dubai, UAE

Phone: +441233280653

e-Mail: info@emgoldex.com

The Company is the EMGOLDEX Ltd. Internet-shop, which concluded the present Agreement with the Buyer, Holder of the order. The Company registered at the address: Unit 2H-05-396, Floor 5, Building 2, Jewellery & Gemplex, DMCC, Dubai, UAE, registration № IC/2681/10.

Address

Sheikh Zaued Road

Jumairah Lake Towers

Indigo Tower 704

P.O.Box 340531

Dubai UAE

The company EmGoldex is a subsidiary of German Gold & Silver physical metals with registration number IRA93019 and has a branch in Dubai (registration number IC/2681/10) where manufacturers are large bars of pure gold.

(Emgoldex Ltd is the subsidiary of Gold & Silver Physical Metals KG)

Headquarters (Headquarters) (Europe)

EMGOLDEX LTD

Maximilianstraße 13, Deutschland 80539 München

Germany

Tel: +49 89 32 49 63 55

Fax: +49 498932496351

Gold & Silver Physical Metals KG

Lerchenauerstrasse 18-RG8

D-80809 Monchen Deutschland

Registration Number IRA93019

http://www.goldssilvermetals.com

Tel +49 (89) 32 496 349

Tel +49 (89) 32 496 350

Fax +49 (89) 32 496 351

Email info@goldssilvermetals.com

Moja partnerska z grupy Emgoldex Białystok wraz z około 60 – cioma osobomi z całej Polski była na evencie w Monachium, siedzibie firmy. Po przyjeździe poinformowała mnie że Emgoldex istnieje i ”ma się dobrze”.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 16:55
Post: #3
RE: EMGOLDEX - Era Nowego Pasywnego Dochodu!
Jak myślisz? Można zarabiać na złocie? Stać Ciebie na jego zakup? Otóż odpowiem - TAK! Musisz również wiedzieć że "Złota waluta" - to dodatkowo bardzo dobre zabezpieczenie na przyszłość. W firmie Emgoldex jesteśmy przedsiębiorcami i robimy grupowy zakup na złoto. Dlatego też obecnie na posiadanie złota - Stać każdego! Obejrzyj poniższe video mojego partnera biznesowego Wojtka Krupy i zadecyduj! Jeżeli zadecydujesz na ..Nie! to i tak tego czasu nie stracisz ponieważ nabędziesz ciekawych oraz ważnych informacji które mogą Ci sie przydać w przyszłosci. Jeżeli zadecydujesz na - Tak! - i pomimo to nadal będziesz mieć wątpliwości to skontaktuj się z moją osobą, a na spokojnie przybierzemy czas aby porozmawiać o tym biznesie. Pozdrawiam.Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.